🌍محمدغفوررئیسیان🌍

1. استخر بی انتها بالی (Infinity pool, Bali)   باغ های معلق هتل زیبای آبود بالی (ubud hotel) ویژگی منحصر به فردی دارند. در دل این باغ وسیع یک استخر بی انتهای دو طبقه قرار گرفته است.

باحالترین استخرهای معلق دنیا

1. استخر بی انتها بالی
(Infinity pool, Bali)

 

باغ های معلق هتل زیبای آبود بالی (ubud hotel) ویژگی منحصر به فردی دارند. در دل این باغ وسیع یک استخر بی انتهای دو طبقه قرار گرفته است. طراحی منحنی استخر، جذابیت تپه های اطراف را دو چندان کرده است.

مهمانان می توانند تا انتهای لبه استخر پیش بروند و شنا کنند و از دورنمای معبد قدیمی (sagara temple) که بر روی ستون های چوبی در میان زمین های شیب دار برنج در آبود ساخته شده است، لذت ببرند. همچنین، تمامی 38 استخر معلق ویلاهای خصوصی هتل آبود، با چشم انداز دیدنی محیط سرسبز اطرافشان ادغام شده اند و منظره فرح بخشی به وجود آورده اند.

2. استخر معلق هتل جوئل، دالاس
(juel hotel)

ین استخر جادویی توسط معماران برجسته ای طراحی شده و در پشت بام هتل جوئل دالاس قرار گرفته است. مهمانان این هتل می توانند تجربه شنا کردن در طبقه دهم هتل را داشته باشند. مساحت این استخر ۸ فوت است و دقیقا بر فراز خیابان اصلی دالاس معلق می باشد. از این رو، شناگران هتل چشم انداز خیره کننده ای از مرکز شهر دالاس در اختیار خواهند داشت.

3. استخر معلق هتل بین المللی دبی
(intercontinental Dubai hanging pool)


این استخر معلق به قدری فوق العاده است که حتی در یک صبحگاه سرد هم شما را ناخودآگاه به سمت خود می کشاند. استخر در طبقه چهارم هتل بین المللی در فستیوال سیتی دبی قرار گرفته و تجربه ای منحصر به فرد در اختیار مهمانان می گذارد.

 

حس غلبه بر نیروی جاذبه و شنا کردن در میان آسمان و زمین برای کسانی که به دنبال تجربه ای فراتر از استراحت کردن در استخر هستند، مناسب است. حس غوطه ور شدن در آب با حالت سرگیجه، همزمان با تماشای مناظر نفس گیری که از دیواره شیشه ای استخر پیداست، بسیار لذت بخش خواهد بود.


 4. استخر آسمانی امبسی گاردن
(embassy garden sky pool)


مجتمع مسکونی امبسی گاردن در لندن، یکی از نفس گیرترین استخرهای معلق دنیا را دل خود جای داده است. مجموعه مسکونی امبسی گاردن به شکل دو آپارتمان ده طبقه در کنار هم ساخته شده است. این دو ساختمان ده طبقه بوسیله یک استخر شیشه ای معلق به یکدیگر متصل شده اند.

اگر بخواهید از یک ساختمان به ساختمان دیگر وارد شوید، علاوه بر راه رفتن می توانید شنا کنید. استخر که در ارتفاع ۱۱۵ فوت از سطح زمین واقع شده است، ۹۰ فوت طول، ۱۹ فوت عرض و ۱۰ فوت عمق دارد. بدنه شیشه ای و شفاف این استخر ۸ اینچ ضخامت دارد.
5. استخر بی انتها میراژ هوس
(Mirage House Infinity Pool)

یک استخر بسیار زیبا و بی نظیر در پشت بام میراژ هوس که توسط مهماران برجسته در جزیره یونانی تینوس (Tinos) ، مجمع الجزایر سیکلدیز (Cyclades) ساخته شده است. تپه های صخره ای و آسیاب های بادی زیبا در این جزیره خیره کننده، منظره الهام بخش و بسیار زیبایی را ایجاد کرده است.

 
لایک : 5
نظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

سخن بزرگان

مطالب پیشنهادی

پیشنهاد دانلود کتاب مفید الکترونیکی: همین الان فایل رایگان ما را به آسانی دانلود کنید

دانلود
نام سایت

درباره من

یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید. یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید. یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید. یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید.

متن کامل