🌴m.gh.raician🌴

banner ads banner ads banner ads banner ads
......

حضور تیم ملی پرتغال در جام های جهانی

  • جام جهانی ۱۹۶۶ انگلیس
  • جام جهانی ۱۹۸۶ مکزیک
  • جام جهانی ۲۰۰۲ کره-ژاپن
  • جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان
  • جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی
  • جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

عملکرد تیم ملی فوتبال پرتغال  در مسابقات یورو

تیم ملی فوتبال پرتغال ۶  بار تا به حال در مسابقات یورو  شرکت کرده است که ۳ مرتبه موفق به حضور در مرحله نیم نهایی و یکبار موفق به حضور در مرحله فینال و قهرمانی  شده است که نسبت به تعداد  حضور پرتغال در این تونومنت عملکرد مناسبی است.

افتخارات تیم ملی پرتغال

تیم ملی پرتغال  را میتوان در کنار انگلیس از بزرگترین ناکامان فوتبال بین المللی دانست . لوسا با وجود تمام بازیکنان مطرحی که به فوتبال معرفی کرده ولی هرگز موفق به حضور در فینال جام جهانی فوتبال نشده است. بهترین نتیجه پرتغالی ها در ادوار جام جهانی به سال ۱۹۶۶ برمیگردد. که  پرتغالی ها باشکست شوروی به مقام سوم این رقابت ها دست پیدا کردند. اما ۲ سال پیش و در فینال یورو ۲۰۱۶ پرتغالی ها در ورزشگاه  استادو فرانس  و در دقیقه ۱۰۷ با یک ضریه زمینی موفق شدند اولین قهرمانی خود را در اولین حضور خود در یک فینال معتبر به دست آورند.ترکیب  احتمال تیم ملی فوتبال  پرتغال

تیم ملی فوتبال پرتغال که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم های ایران ، مراکش و اسپانیا هم گروه است  از امیدهای اصلی این گروه برای  صعود میباشد.

دروازه بانان

روی پاتریسیو دروازه بان این تیم از سال ۲۰۱۰ تا به امروز میباشد که بعید است در جام جهانی ۲۰۱۸ دچار لغزش شود.

مدافعین

پپه ، فابیو کونترائو،برونو آلوز  و نلسون سمدو از ارکان اصلی تیم ملی فوتبال پرتغال در خط دفاع در جام جهانی ۲۰۱۸ هستند.

خط هافبک

نانی ، تیاگو ،دنیلو پریرا و آندره گومز  بازیکنان شاخص تیم ملی پرتغال هستند که نقطه قوت این تیم در جام جهانی ۲۰۱۸ را تشکیل داده اند.

مهاجمان

کریستیانو رونالدو بدون شک بازیکن افسانه ای  پرتغالی هاست که حتما در جام جهانی ۲۰۱۸ به دوران اوج خود باز خواهد گشت. در کنار رونالدو میتوان به آندره سیلوا  و برناردو سیلوا  اشاره کرد.دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها