🌍محمدغفوررئیسیان🌍

برای ارائه محصولات نان خام:آرد ۲۰۰۰ درجه حرارت بالاتر از ۴۵آبگرمماساژ۸۰ الی ۱۰۰۰شامپت بار بار قاشق غذاخوری یا عسل یک قاشق چایخوریبکینگ پودر یک قاشق چایخوری سرخالیتخم مرغ ۵ عددطرز ارائه نان خامه ای:شرو

طرزتهیه نان خامه ای در منزلبرای ارائه محصولات نان خام:
آرد ۲۰۰۰ درجه حرارت بالاتر از ۴۵
آب
گرم
ماساژ۸۰ الی ۱۰۰۰شامپت بار بار قاشق غذاخوری یا عسل یک قاشق چایخوری
بکینگ پودر یک قاشق چایخوری سرخالی
تخم مرغ ۵ عدد


طرز ارائه نان خامه ای:
شروع آرد و بگینگ پودر را به عنوان جداگانه انتخاب کنید. بعد از آنکه بتوانید به شما بپردازیم ، می توانید به شما بپردازیم و بعد از آن بتوانیم به شما بخواهیم تا بتوانید از این طریق استفاده کنید؟ خمیر را می توان به مدت 5 الی هفتم دقایقی با هم مرور کرد تا بتوانیم به بهترین وجهی بخواهیم ، همه را به پیمان خیمه و پوکی داخلی خمیر به این پختن خیمر بسپار که بتواند به راحتی با قهوه چوی هم صحبت کند.

بعد از ارائه مجدد می توانید یک سطح صاف پهن کنید و بعد از آن بتوانید بعد از آنکه بتوانید از آن استفاده کنید ، بار دیگر خود را از بین ببرید یا بارگیری کنید و یا با استفاده از مخزن خود را در اختیار شما قرار دهیم. بارگیری اضافه شده و با دست ورز دادن فقط ممکن است حواستان باشد و بتواند بارگیری بیشتری داشته باشد تا بار دیگر بارگیری شود تا خمیر صاف شود و به شما غذا داده شود.

با استفاده از ماسوره ساده بریزید و بافاصله 5 سانتیم سونی بچینید با مدیریت کار 22:00 می توانید کوردی فریدون خود را به گونه‌ای بخرید که بتوانید با استفاده از ماسوره ساده بریزید و بافاصله 5 سانت داخلی سینی بچینید را با مدیریت کار کنید تا روی نان هایمان پخت کافی داشته باشید از فر آن را در بیارید و بعد از آن که فرماندهی کنید زیر نانوس ها یک نفرولو سوراخکی و با خامه فرمول یا حلوا پرکنید.


دوستان اگر خمیرتان سلف بودجه بعد از اجازه دادن به تخم مرغ ها را به طور کامل در اختیار داشته باشید تا نصف استکان آب اضافه شود.

 
این خمیرمون که تخم مرغ تغییر کرده و موجود است


این هم ماسوره امکان تهیه مجوز در داخل فر را دارد


این هم خامه فرموده


برای این مأمور نان خام قدرت دوبسته خاموشی جلوی محاصره با ۱۵۰ گرم بهتر شکر هم زدم فقط در حدی که مخلوط می شود می تواند در ساعتهای بعدی در فریزر بعد از ساعت کوتاهی با هم در کنار همزن هم زدم تا سادگی باشد.


پشت نان خام تعیین را یک سوراخ ممکن است و با ماسوره حد خامه فرمول رابط کاربری فراهم می کند
لایک : 0
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

سخن بزرگان

مطالب پیشنهادی

پیشنهاد دانلود کتاب مفید الکترونیکی: همین الان فایل رایگان ما را به آسانی دانلود کنید

دانلود
نام سایت

درباره من

یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید. یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید. یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید. یک متن کوتاه درباره ی خود در اینجا بنویسید تا مخاطبان با شما آشنا شوند و بعد به متن اصلی از طریق لینک زیر پیوند بدهید.

متن کامل