اولین تصاویر واقعی پرچمدار جدید سامسونگ فاش شد

1403/01/26
14:59
مشخصات به دست آمده از گوشی‌های جدید سامسونگ
گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا دارای یک ماژول دوربین مستطیلی در پشت خود است. این دوربین تقریبا به اندازه نصب پهنای این دستگاه عریض است و در خود یک لنز پریسکوپی که به وسیله سه دوربین دیگر، یک میکروفون و یک فلش LED همراهی می‌شود جای داده است. البته یک سنسور دیگر نیز زیر لایه محافظ این ماژول قرار داده است.
دوربین جذابی که در گوشی‌های جدید وجود دارد
اگر ما تاکنون به این شایعات اعتماد داشته‌ایم این دوربین باید یک شوتر اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی باشد که درون خود یک سنسور ISOCELL Bright HMX جای داده است. علاوه بر این یک لنز تله‌فوتو پریسکوپی ۴۸ مگاپیکسلی نیز که زوم ۱۰ برابری اپتیکال و ۱۰۰ برابر هیبریدی ارائه می‌دهد در آن قرار دارد. یک لنز اولترا واید و یک دوربین ۶۴ مگاپیکسلی ۶۴ مگاپیکسلی در دوربین این گوشی طراحی شده‌اند که مانند پلی فاصله بین ماژول معمولی و تله‌فوتو را پر می‌کنند.
تصویر دومی فاش شده از سامسونگ
یک منبع جداگانه به ما یک تصویر فاش شده دیگر ارائه کرد که شامل دو گوشی گلکسی S20 اولترا و S20 پلاس می‌شود. گوشی دوم دارای سنسور ToF در نسل پلاس خود است. دوربین‌های دیگر این دستگاه احتمالا یک لنز معمولی ۱۲ مگاپیکسلی، یک لنز تله‌فوتوی ۶۴ مگاپیکسلی و یک لنز اولتراواید-انگل ۱۲ مگاپیسکلی هستند.